Logo

4U Solution
HOME Notice Korean

자유게시판

Not known Facts About عطر مردانه

페이지 정보

profile_image
Writer Caleb
Comment Comment 0Pcs   LookupHit 3th   Write DateDate 24-02-24 03:25

본문

آزاردهنده ترین رفتار متولدین هر ماه که واقعا روی مخه چیه ؟

بله این سه مورد در دسته ادکلن‌های زنانه با ماندگاری بالا و متناسب با فصل تابستان هستند.

گروه بویایی چوبی، شامل عناصری با روایح چوبی قدرتمند هستند که مولکول ‌های درشتی دارند. مولکول ‌های این عطرها، از اولین اسپری، اعلام حضور می‌کنند و در فراز و فرود عطر، هویت اصلی خود را نمایش می‌دهند. روایح چوبی معمولا نشانگر استواری و تنومندی یک درخت هستند و به همین دلیل، در میان عطرهای مردانه بسیار به کار برده می شوند.

در انتها فراموش نکنید که از عطر مردانه با طبع گرم و شیرین مانند نت‌های عنبر، وانیل و هل برای فصول سرد و از محصولاتی خنک‌تر یا نت‌های میوه‌ای، مرکباتی، برای فصول گرم‌تر سال استفاده کنید.

معمولا در نت‌های پایانی از روایح کندر، چوب سدر، میخک، زنجبیل، صمغ، وانیل و رز استفاده می‌شود.

سلام پیگیری سفارش خریدهای من پروفایل من علاقه مندی من اعتبار مجازی من ثبت خدمات پس از فروش خروج

این عطر با ترکیب نت‌های نمکی و چرمی یکی از پر فروش ترین های این برند محسوب می شود واین ادکلن با ماندگاری طولانی‌ مدت که دارد بهترین انتخاب برای مردان برجسته و جسور است.

بهترین ادکلن مردانه با ماندگاری بالا- کرید سیلور مانتین

این محصول از شرکت گارینه با پایه رنگ بلوند روشن یک جلوه بسیار زیبا و دلنشین را به موهای شما هدیه می دهد.این محصول نیز بصورت کیت عرضه می شود که تمام ابزار مورد نیاز برای رنگ کردن مو در کیت آن قرار داده شده است.

هم‌اینک عطرکده افتخار این را دارد که با فراهم کردن بستر و شرایط خریدی استثنایی برای شما، عطرهای متنوع از برندهای گوناگون و معتبر دنیا با ضمانت اصالت به همراه فاکتور رسمی به شما عزیزان عرضه نماید.

این بوها شامل برگ انجیر و مشک سفید (اسپری سبز)، بالنگ و چوب خیس خورده (اسپری سفید)، و آب نارگیل و چوب صندل (اسپری سبز تیره) می شود.

اکسپلورر (به معنای جستجوگر)،‌ رایحه ای اصیل و طبیعی، پر از ماجراجویی و آزادی است که با روایت کردن سفری به دور دنیا، مردانگی و کاریزما را آشکار می کند. اکسپلورر، رایحه ای برای ماجراجویی و مخاطرات است. اگر شما نیز روحیه ای کاوشگر دارید، مون بلان اکسپلورر می تواند در طول این مسیر، همراه شما باشد.

مو مصنوعی و کلاه گیس ریش و سبیل مصنوعی تیغ و دسته تیغ قیچی آرایشگری

یکی دیگر از مارک های ایرانی تولید کننده رنگ مو، والانسی می باشد که از محبوبیت خوبی نیز در بین مردم برخوردار است. این محصول یک رنگ موی بسیار باکیفیت و مرغوب بوده، که تمام انتظارات شما را از یک رنگ موی خوب برآورده می کند.

If you loved this informative article and you would love to receive details with regards to بهترین عطر مردانه generously visit our webpage.

CommentList

There are no registered comments.